16/3
Interbeauty Prague: Výstaviště Holešovice bude plné krásy

Interbeauty Prague: Výstaviště Holešovice bude plné krásy

16. března 2010 v 00.00, Dekorativní kosmetika, Depilace a epilace, Hubnutí a celulitida, Kosmetické pomůcky, Masáže a relaxace, Nehtová modeláž a manikúra, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Výstaviště Praha – Holešovice bude již brzy rájem milovníků krásy a všeho, co k ní dopomáhá. Společnost Incheba totiž letos doplnila do svého kalendáře veletrhů a výstav v Praze mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague. Veletrh, který bude pravým svátkem krásy a půvabu, proběhne ve dvou termínech – první, jarní část se uskuteční ve dnech 18. a 19. 3. 2010, podzimní pak 17. a 18. 9. 2010.

Cílem veletrhu Interbeauty Prague, který je místem setkání všech, kteří přispívají k péči a zkrášlování našeho vzhledu, je aktivní prezentace společností podnikajících v oblasti kosmetického průmyslu, obchodu a služeb, představení nových trendů v kosmetice a výměna poznatků a zkušeností. Veletrh nabídne profesionálům z oboru i laikům širokou škálu kosmetických, kadeřnických a nehtových produktů, přístrojů, metod, náčiní a vybavení do všech typů provozoven, informace o možnostech rekvalifikace, školení a vzdělávání a v neposlední řadě také poradenské a zkrášlovací služby.

Interbeauty Prague: Výstaviště Holešovice bude plné krásy (http://www.krasnakosmetika.cz)

Program Interbeauty Prague

V rámci veletrhu představí na 160 vystavovatelů kosmetické zboží prakticky ze všech koutů světa. Návštěvníci se budou moci seznámit se širokou paletou produktů a služeb od tradičních výrobků a potřeb, po exotické preparáty a metody aplikace. Na stáncích si zdarma vyzkouší nejžhavější novinky v kosmetice, omlazovací masáže obličeje, masky pro domácí použití, depilační prostředky a nové prostředky pro revitalizaci vlasů. Nechají se zdarma nalíčit či učesat podle těch nejnovějších trendů a den spolehlivě každému vylepší masáže těla exotickými oleji a čokoládou. Získají informace o účincích technologií na celkové posílení organizmu, prohlédnou si nabídku nejmodernějších wellness přístrojů v duchu zdravého životního stylu či novou přístrojovou techniku pro neinvazivní ošetření pleti. Seznámí se s technikami určenými k regeneraci těla, tukových vrstev a dozví se, jak dát konečně navždy sbohem nenáviděné celulitidě.

Pro odborníky bude k dispozici vybavení salonů, náčiní a materiál pro jejich pracoviště. Nejen oni si rádi zakoupí nepřeberné množství laků na nehty, stínů, řasenek a rtěnek, krémů, make-upů, dětské kosmetiky, doplňků i módní bižuterie za výhodné veletržní ceny. K odborné části veletrhu neodmyslitelně patří i zkrášlování a omlazování pomocí přístrojové techniky, která je hojně na veletrhu zastoupena. Např. společnost Medistellar myslí nejen na krásu žen, ale také na jejich zdraví. Na veletrhu bude poprvé oficiálně prezentovat přístroj Biocon 2000, kterým lze účinně posilovat pánevní dno, a to i bez namáhavého cvičení, a tedy bez vrásek. Ale také bez nákladných operativních zákroků. Přístroj umožňuje účinnou prevenci a léčbu inkontinence. OMLÁDNI – tak se lakonicky jmenuje společnost, která představí úspěšnou novinku tuzemských laboratoří – nealergení intimní gel pro ženy na přírodní bázi.

Součástí Interbeauty Prague bude samozřejmě bohatý doprovodný program, který veletrh učiní ještě kvalitnějším a atraktivnějším. Proběhne celá řada odborných soutěží, například Mistrovství České republiky v nehtovém designu Profi Nail Design. Doslova uchvátí profesionální vlasové a další show. Atrakcí veletrhu je vždy umělecká soutěž v malování na tělo Body Art. Kosmetičky, vizážisté i výtvarníci pojímají nahé tělo jako prostředek ke svému výtvarnému vyjádření. Na téma „Pohádka“ tentokrát přemění prostou nahotu malbou a dekoracemi a barvami ji „oblečou“ do pohádkových bytostí představujících dobro i zlo. Kromě otevřeného Mistrovství České republiky v malování na tělo Body Art s mezinárodní účastí zaujme například také Mistrovství České republiky v make-upu s postupem do Německa. Chybět nebudou odborné přednášky a specializované workshopy zaměřené na omlazování pleti a revitalizaci, pokroky v obnově kvality vlasového vlákna a mnoho dalších žhavých novinek z oblasti krásy.

Chybět na veletrhu nebudou ani známé osobnosti. V rámci své show vystoupí s novou profesionální dekorativní kosmetikou značky NEE od společnosti Primavera Andorrana mistr vizážistiky Kája Pavlíček, ARTDECO reprezentuje Jana Bobošíková, která se chopila nového návratu této známé značky český trh. Ve spolupráci s vizážistkou hvězd Lucií Gibodovou předvedou možnosti této kosmetiky a doslova kouzla s make-upy pro každou ženu bez ohledu na věk.

Kvalitu veletrhu stvrzují garanti, kterými jsou Asociace kadeřníků České republiky (AKCZ), Konfederace asociací členských států EU (COIFFURE.EU), Asociácia profesionálov pre krásu a relaxáciu a Tasha Cosmetics CZ, s.r.o.

Další informace získáte na www.interbeautyprague.cz.

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.