7/4
Ahava: Příroda pro vaši krásu

Ahava: Příroda pro vaši krásu

7. dubna 2010 v 00.00, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Toužíte po zářivé pleti a mladistvém vzhledu? V tom případě neváhejte a vyzkoušejte jedinečné produkty značky Ahava. Dotkněte se již dnes darů Mrtvého moře!

Jedinečnost kosmetiky Ahava spočívá zejména v jejím složení. Každý výrobek Ahava je tak unikát obsahující zázračné minerály původem z Mrtvého moře. Tyto minerály pak na pokožku působí opravdu blahodárně. Tím, že pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, je totiž dosaženo jejího zdravého vývoje. Nejen to, pokožka je po použití výrobků Ahava též dokonale hydratovaná a může „volně dýchat“- její prodyšnost je zvýšená.

Velkou výhodou kosmetiky Ahava je pak i její funkce osmotické pumpy. Tato pumpa totiž slouží k přenášení vláhy a živin i z hlubších části pokožky na její povrch. Vaše pleť bude s Ahava vždy dokonale regenerovaná, vyživená a svěží!

Vyzkoušejte sílu minerálů

Rozhodně neváhejte a vyzkoušejte krémy, tělová mléka či šampony Ahava! Výrobky Ahava jsou totiž vhodné opravdu pro každého.

Vynikajícím hypoalergenním výrobkem Ahava je například zklidňující tělové mléko Ahava Soothing Body Milk. Ahava Soothing Body Milk je skvělou volbou, máte-li suchou a citlivou pleť. Toto zklidňující tělové mléko je vhodné jak pro ženy, tak muže.

Je vaše pleť unavená? Dopřejte jí energii v podobě minerálního osvěžujícího tonika pro normální a suchou pleť Ahava. Dopřejte jí Ahava Mineral Toning Water! Ahava Mineral Toning Water je jedinečným přípravkem odstraňujícím make-up a navracejícím svěžest. Vyzkoušejte Ahava Mineral Toning Water a přesvědčte se o vláčnosti vaší pleti již po prvním použití.

Barvením naše vlasy trpí, minimalizujte škody s minerálním šamponem Ahava Mineral Shampoo! Tento unikátní šampon je jedničkou v péči o vlasy, obnovuje totiž jejich přirozenou strukturu. Navíc nevysušuje pokožku hlavy díky extraktům z heřmánku.

Ahava svými výrobky neustále zušlechťuje a obohacuje vaši pleť i vlasy. Ahava vám také dodá potřebnou vitalitu a sílu. Dejte sbohem mdlé a unavené pokožce. Rozzařte sebe i svou pleť díky kombinaci přírodních látek a minerálů z Mrtvého moře!

Ahava: Příroda pro vaši krásu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Ahava Zklidňující tělové mléko (Soothing Body Milk), 628 kč

Ahava: Příroda pro vaši krásu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Ahava Minerální šampon (Mineral Shampoo), 349 kč

Ahava: Příroda pro vaši krásu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Ahava Minerální osvěžující tonikum pro normální a suchou pleť (Mineral Toning Water), 455 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.ahava.cz, www.shoppingblog.com, www.fabulousdeadseaskincare.com
foto: Ryan McVay / Digital Vision / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.