12/2
Co jste ne(věděli) o gelových nehtech

Co jste ne(věděli) o gelových nehtech

12. února 2014 v 20.45, Nehtová modeláž a manikúra

Na upravené ruce a především pak nehty je dnes dbán opravdový důraz, neboť zanedbaná manikúra a záděrky svědčí o celkovém životním stylu dané osoby. Ne každé ženě byla nadělena dlouhá lůžka a pevné nehty, které může zdobit výstavní francouzská manikúra. Pokud i vy patříte k těm ženám, které trápí třepení a lámání a vy byste přesto toužily po krásných, dlouhých drápcích, vsaďte na gelové nehty, které může mít opravdu každý, a to takřka bez věkového omezení.

Gelové nehty jsou geniální vymožeností posledních let, bez které si již spousta žen na celém světě nedovede svůj život představit. Jejich nesmírné kouzlo spočívá v tom, že během chvíle dovedou vykouzlit luxusní image a to za velmi příjemné peníze.

Výhody gelových nehtů

Důvodů, proč si gelové nehty pořídit je hned několik. Přesvědčte se, že s návštěvou specializovaného studia již nemůžete dále otálet. V první řadě konečně i vy budete patřit k těm, kteří se za své ruce nemusejí stydět, ba naopak si budete moci dovolit je vystavovat na obdiv. Díky odolnosti UV gelu a dlouhé životnosti s nehty nemusíte zacházet jako v rukavičkách a se strachem, že si je po příchodu domů od manikérky, ihned zničíte. Bez obav se věnujte svým obvyklým činnostem jako je vaření, úklid a nebo plení záhonů. Gelové nehty vydrží jakýkoliv nápor a proto není třeba se nikterak omezovat. Dalším pozitivem, které jistě oceníte je nízká cena, neboť gelové nehty můžete mít za pár set korun a pokud jste šikovné, můžete se podívat na stránky Rájnehtů.cz a obstarat si celou výbavu, potřebnou pro domácí modeláž nehtů. No a závěrem nutno podotknout, že pravidelná návštěva nehtového centra působí jako relaxační balzám na duši, který každá pracující žena ocení.

Upravené nehty jsou základ, autor: Fingrs

Upravené nehty jsou základ, autor: Fingrs

Kdy jsou gelové nehty nevhodné?

I když jsou gelové nehty vymožeností tisíciletí, bohužel všem ženám jejich aplikace nemusí vyhovovat. Než se za odbornicí vydáte a nebo si pořídíte domácí studio, zjistěte, v jakém stavu se vaše nehty vlastně nacházejí. Nevyhovující tvar, krátká lůžka, silné okraje či slabý povrch překážkou nejsou, trpí-li však nehty plísní, nedostatkem vitamínů a nebo vaši pokožku trápí různé ekzémy, nemusí umělé tipy držet a plnit tak svůj původní účel. V těchto a podobných případech vyhledejte dermatologa a o vhodnosti gelových nehtů se raději poraďte.

Gelové nehty na tisíc způsobů

Prvním prototypem gelových nehtů byla francouzská manikúra, která je symbolem luxusu a elegance. Jedná se o světlý, tělový podklad s bílými konci, které působí velmi přirozeným a nenuceným dojmem. Doba šla spolu s trendy kupředu a kromě této klasiky vám dnes mohou nehty zdobit nejrůznější barvy, ale také třpytky, kamínky, flitry a dokonce peříčka, kousky alobalu či plechové plíšky. V tomto případě záleží na vaší fantazii, kreativitě a šikovnosti manikérky.

Pořiďte si gelové nehty, autor: lwpkommunikacio

Pořiďte si gelové nehty, autor: lwpkommunikacio

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.