2/12
Oleje na opalování: Chraňte svou pokožku!

Oleje na opalování: Chraňte svou pokožku!

2. prosince 2012 v 19.45, Ochrana proti slunci

Sponzorované odkazy

Buďte toto léto krásní, buďte in. Opalujte se a získejte nádherně snědou kůži bez rizika. Chraňte se pečlivě- používejte oleje na opalování!

Chraňte svou pleť dokonale

Kdo z nás by netoužil po nádherně opálené kakaové pokožce? Mnoho z nás se každoročně vystavuje sluníčku ve snaze takto krásnou snědou pokožku získat, a to i bez patřičné ochrany v podobě opalovacích krémů, mlék a olejů. Neriskujte své zdraví! Rozhodně nešetřete a pořiďte si opravdu kvalitní opalovací oleje v kombinaci s opalovacími mléky a krémy.

Ochraňte svou pokožku před škodlivými slunečními zářeními s oleji na opalování! Zisk přirozeně opálené pleti sebou totiž opravdu nese neskrývaný risk- a to nejen v podobě spálení pokožky, ale také rakoviny kůže. Sluneční paprsky totiž dovedou i ubližovat! Své o tom ví prakticky každý milovník „slunce“. Neriskujte, volte kvalitní opalovací prostředky- například oleje na opalování! Že si s jejich výběrem nevíte rady? Dnes vám představíme ty nejkvalitnější!

Ty nejlepší oleje na opalování

Velmi kvalitním opalovacím olejem je například Garnier Ambre Solaire pro velmi snědou a opálenou pokožku. Opalovací olej Garnier Ambre Solaire ocení prakticky každý! Tento úžasný opalovací olej totiž nejen že pokožce dodává lesk, on ji také dokonale zjemňuje a vyživuje.Pro dokonalou ochranu před UVA a UVB zářeními je však velmi vhodné kombinovat Garnier Ambre Solaire (který má pouze faktor 2) s ostatními výrobky Garnier.

Druhým představeným výrobkem je poté suchý olej na opalování ve spreji Matis Paris Sun Protection Dry Oil SPF 6, doporučovaný zejména pro tmavší či již opálenější pokožku. Stejně jako Garnier Ambre SolaireMatis Paris Sun Protection Dry Oil výrazně zjemňuje a zmatňuje pokožku. Velkou předností Matis Paris Sun Protection Dry Oil je pak i obsah aktivátoru opálení. Právě díky němu dosáhnete pozvolného a rovnoměrného opálení!

Opalujete se letos bez rizika, chraňte svou pokožku pomocí olejů na opalování!

Oleje na opalování: Chraňte svou pokožku! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Payot Reparační mléko po opalování proti předčasnému stárnutí (Benefice Soleil Anti-Ageing Repairing Milk), 960 kč

Oleje na opalování: Chraňte svou pokožku! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Vichy Opalovací mléko SPF 30 Capital Soleil, 527 kč

Oleje na opalování: Chraňte svou pokožku! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Clarins Lehké opalovací mléko ve spreji SPF 20 UVA/UVB (Sun Care Spray Gentle Milk-Lotion Moderate Protection), 703 kč

Oleje na opalování: Chraňte svou pokožku! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Lavera Opalovací mléko s účinky proti stárnutí SPF 15 (Anti-Age Sun Milk), 313 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.drogeriemarket.cz, www.blesk.cz, www.tyden.cz
foto: Getty Images / Photodisc / Thinkstock

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.